Bim 7 Ağustos 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu | Aktüel Gazetem
Bim Aktüel

Bim 7 Ağustos 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

Türkiye de yıllar önce kurdukları toptan parekende mağazaları ile bir öncü şirketlerden birisi olan BİM marketler her hafta düzenli olarak aktüel ürünler kataloğu yayınlamaktadırlar. Peki bu hafta ki aktüel ürünler kataloğunda hangi ürünler yer alıyor? İşte detaylar içeriğimizin devamında yer alıyor..

Bim Aktüel ürünler kataloğunda bu hafta 7 Ağustos 2020 kataloğu olarak biliniyor. Peki bu hafta gelen ürünler arasında ne var? İşte detaylar..

 • BİM marketler grubu henüz Temmuz kataloğunu yayınlamadı fakat en son yayınlanan kataloğu aktuelgazetem.com olarak siz değerli ziyaretçilerimize sunmaktan büyük bir zevk duyuyoruz.

Bim Aktüel Ürünler Kataloğu

 • Volta Kick Katlanabilir Elektrikli Scooter 1999 TL
  Dijitsu 65″ Ultra HD Smart Led TV 3699 TL
  Taşınabilir Mikrofonlu Bluetooth Hoparlör 159 TL
  Büyük Boy Nostaljik Radyo 159 TL.
  Bluetooth Kulaklık 49,90 TL.
  64GB USB Bellek 59,90 TL.
  Şarjlı Masa Üstü Vantilatör 69,90 TL.
  Taşınabilir Şarj Aleti 69,90 TL.
  Kordonlu Akıllı Saat 99,90 TL.

Sizlerde yeni haftada Bim marketler grubuna gelmesini istediğiniz ürünleri yorum kısmından bildirerek gelmesini sağlayabilirsiniz. Bim marketler grubu sürekli olarak planladıkları ayarlamalar ile birlikte birçok ürünü sonraki haftalarda geleceğini bildirmekte. Sizlerde gelmesini istediğiniz ürünleri yorum kısmından bildirerek sonraki haftalarda gelmesini sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı