Evden eve nakliyat | Aktüel Gazetem
Sponsor

Evden eve nakliyat

EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve nakliyat her geçen gün tüm alanda gelişime açık olan firmamız İstanbul ve tüm TÜRKİYE genelinde kurumsal bir hizmet sunmaktadır. Bu alanda firmamız adına en önemli unsur müşteri memnuniyetidir vermiş olduğumuz hizmet detayı her zaman müşteri beklentileri ve taleplerine yönelik gerçekleştirilir özellikle evinizde bulunan monte ve demonte eşyalarınızı kendi alanında uzman ekipler doğrultusunda ilk evden alınıp ikinci evinize aynı düzen ve tertibatla kurulumunu gerçekleştirmekteyiz sökülen tüm eşyalarınızı veya ofis malzemelerinizi havalı köpüklü ambalajlarla paketleyip araca yüklemeye hazır hale getirilir ve bu sayede eşyalarınızda çizilme veya kırılma söz konusu olmaz.

 

EVDEN EVE NAKLİYE

Evden eve nakliye yapılırken hizmet bölgesi sınırımız yoktur tüm müşterilerimize bir telefon kadar yakınız eşyalarınız taşıma öncesi ücretsiz expertiz ile detaylı inceleme yapıp siz müşterilerimize uygun fiyatlı bir yol çiziyoruz geniş araç filomuz ile herhangi bir sorun olmadan evden eve nakliye konusunda kaliteli bir hizmet TÜTÜNCÜOĞLU Nakliyat tarafından sağlanmaktadır.

 

EVDEN EVE NAKLİYAT SİGORTALI TAŞIMA

Sigortalı evden eve nakliyat olarak tüm eşyalarınız gelen expertiz tarafından detaylı incelemeden sonra eşyalarınızın değerine göre sigorta işlemi sağlanmaktadır. Geniş kapsamlı olan sigortamız taşıma öncesi müşterilerimize verilip daha sonrasında taşıma işlemine başlanmaktadır.

 

EVDEN EVE NAKLİYE FİYATLARI

TÜTÜNCÜOĞLU Nakliyat tarafından her zaman sizin için en ekonomik ve en uygun fiyat seçenekleri sunulur. Fiyatlar verilirken öncelikle iki ev arası mesafe ve eşyalarınızın kat aralıkları göz önünde bulundurulur. Kullanılan malzeme veya verilecek hizmetin kaç gün süreceği fiyat anlamında maliyeti etkileyebilir.

 

EVDEN EVE NAKLİYATTA FİYATLARI ETKİLEYEN UNSURLAR

*Personel kişi sayısı , yakıt maaliyeti , asansör durumu , eşya durumu , köprü maliyetler , iki ev arası mesafe ve kullanılan malzeme evden eve nakliyatta fiyatları etkileyen unsurlar bunlardır.

 

EVDEN EVE NAKLİYAT EŞYA PAKETELEME

Evden eve nakliyat eşya paketleme işlemleri kolileme işlemleri tüm eşyaların komple havalı köpüklü malzemelerle paketlenmesi TÜTÜNCÜOĞU evden eve nakliyat tarafından uygulanmaktadır. Siz müşterilerimiz sadece kendinize ait özel eşyalarınızı alıp geriye kalan tüm işlemleri firmamıza bırakmak olacak.

 

MADDELER HALİNDE EVDEN EVE NAKLİYAT İŞLEMLERİ

*Tüm eşyaların kolilenmesi ve büyük eşyaların paketlenmesi

*Mobilya, avize, varsa anten ,aynalar, tablolar, kitaplıklar, gibi eşyaların sökülme işlemlerinin yapılması

*eğer kullanılacak ise bina asansörünün kaplanması yada mobil asansörünün kurulması

* araç içi istif tüm durumları göz önünde bulundurup araç giderken sarsılmayacak şekilde düzenlenmesi.

 

Adres : Bağdat Caddesi Doğan Pasajı No:12 Maltepe / İSTANBUL
7/24 GSM : +90 532 627 08 96
Müşteri Hizmetleri: 444 51 96
İletişime Geçin: info@tutuncuoglunakliyat.com.tr

http://tutuncuoglunakliyat.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı